Tilitoimisto Septimus

Tiimi

Meitä on monipuolinen tiimi, joka koostuu kokeneista kirjanpitäjistä, taitavista sopimuskonsulteista ja innokkaista myyntiammattilaisista. Meillä on vahva yrittäjätausta ja laaja kokemus, mikä tekee meistä täydellisen kumppanin tukemaan juuri sinun liiketoimintasi kasvua. Tutustu meihin ja anna meidän auttaa sinua saavuttamaan tavoitteesi.

Teemu Virtanen, KTK

Kirjanpito

Puh: +358 40 4115160
Sähköposti: virtanen@septimus.fi

Jesse Ruohola, KTM

Konsultointi ja projetityöt

Puh: +358 50 3573348
Sähköposti: jesse.ruohola@septimus.fi

placeholder.png

Paavo Itkonen, FM

Kirjanpito ja projektityöt

Puh: +358 40 1911888
Sähköposti: itkonen@septimus.fi

placeholder.png

Anni Savolainen

Kirjanpito

Puh: +358 45 3462007
Sähköposti: savolainen@septimus.fi

P1041177 (1)

Aatu Pulkkinen, KTK

Kirjanpito- ja veroasiat

Puh: +358 45 2783733
Sähköposti: pulkkinen@septimus.fi

placeholder.png

Ataur Rahman

Kirjanpito

Puh: +358 45 3403811
Sähköposti: rahman@septimus.fi

Niilo Nevalainen

Kirjanpito

Puh: +358 44 7300082
Sähköposti: nevalainen@septimus.fi

Kaarlo Tiili

Sopimus- ja konsultointityöt

Puh: +358 44 0501009
Sähköposti: tiili@septimus.fi

profiilikuva

Anni Harri

Kirjanpito

Puh: +358 44 3282775
Sähköposti: harri@septimus.fi

Martti Paldanius

Hallinnolliset työt

Puh: +358 44 9733134
Sähköposti: paldanius@septimus.fi

Jere

Jere Tamminen

Kirjanpito

Puh: +358 45 2676625
Sähköposti: tamminen@septimus.fi

a47acd07-6f93-4ba5-a373-f6f4af886b70

Julius Gran

Account Manager Ja Projektityöt

puh. +358 44 2198598
Sähköposti: julius@septimus.fi

8d1d65fe-0249-4acc-9a65-67ff874708fc

Leevi Siitonen

Account Manager, kiinteistö- ja rakennusala

Puh: +358 45 1305560
Sähköposti: leevi@septimus.fi

Ari Turto Septimus Oy Kirjanpito

Ari Turto

Kirjanpito, Projektityöt

Puh: +358 40 0196671